Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Cestovní kanceláře | Hotely, ubytování | Hrady a zámky | Přeprava letiště | Taxislužby

Drink & drive odvezeme vás vaším vozem Brno, Žabovřesky

Drink drive služba. Provozujeme drink taxi, drink and drive, službu drink asistence, pick up servis a osobní řidič. Nabízíme odvoz aut z večírků, rautů a oslav i s řidičem, když vám alkohol nedovolí řídit. Dále poskytujeme služby osobního řidiče - pronájem osobních řidičů ve městě, ČR i zahraničí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1495349
Brno, Žabovřesky

STEEL TAXI Šumperk

Výhodná taxi přeprava po Šumperku a okolí. Pevné ceny na dálkové jízdy, bezpečná přeprava dětí i domácích zvířat.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1495172
Šumperk

Taxi Příbram Karel Jelínek - Nonstop taxislužba

Nonstop taxislužba. Nabízíme službu SOS drink. Přepravu kusových zásilek. Přepravu osob vícemístnými mikrobusy nebo minibusem až pro 16 osob. Letištní transfery. Rychle, spolehlivě a bezpečně Vás dovezeme kamkoli nejen na území ČR, ale i celé EU.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1495068
Příbram VIII
Sponzorované odkazy:

TAXI Budějovice, s.r.o.

Jsme zavedená taxislužba s dlouholetou praxí v jihočeském regionu. Přistavení vozu 24 hodin denně. Zajišťujeme rozvoz po celé Evropě. Nabízíme odvez Vašeho auto, pokud si netroufáte řídit sami. Pronajímáme řidiče.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494954
České Budějovice 2

TAXI Brno - MOBILE 800

Provoz non-stop taxi služby v Brně a celé republice nebo do zahraničí, volání zdarma - spojení přímo do vozu taxislužby. Přistavení vozu zdarma. Provozujeme přepravu osob, přepravu Vašeho vozu, i menších zásilek. Všechny naše vozy jsou klimatizovány. Profesionální přístup.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494610
Brno

MODRÝ ANDĚL, s.r.o. Taxislužby - dopravní přeprava

Zprostředkování taxi služby, odvoz vozu, letištní přeprava, přeprava osob po Praze a okolí. Rezervace přepravy nonstop telefonicky, přes mobilní aplikaci, online, SMS zprávou nebo emailem. Vysoká úroveň kvality a komfortu přepravy s třídou Business. Věrnostní program s řadou slev a výhod.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494545
Praha, Čakovice

City Taxi Olomouc - Taxi služba v Olomouci

Taxi služba zajišťující přepravu v Olomouci i mimo region Olomouc. Help Drink (Drink servis), expresní přeprava zásilek. Non-stop dispečink. Bez nočního příplatku. Stanoviště taxi najdete u hlavního a autobusového nádraží a u OD Timpo.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494466
Olomouc

Taxi Prostějov Hromek - luxusními vozy

Zajišťujeme taxi služby luxusními vozy s klimatizací vybavenými multimediálním zařízením - Škoda Octavia III , Audi A4 a Volkswagen Passat. Přepravujeme na letiště Václava Havla Praha, Brno Slatina, Ostrava Mošnov, Bratislava M.R. Štefánika, Vídeň Schwechat. Drink servis - dopravíme Vás i Váš vůz.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494395
Prostějov, Domamyslice

Radio TAXI Hájek - taxislužba Benešov

Profesionální taxislužba nonstop. Přeprava osob a cyklistů po okrese Benešov. Poskytujeme služby řidiče, drink servis, kurýrní služby, rychlý, levný a bezpečný odvoz. Pro firmy platba fakturou, akceptujeme i platební karty (vybrané vozy). Možnost přepravy minibusem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494313
Benešov

Petr Slavík - Doprava mikrobusem na/z letiště, na hory, dovolenou

Doprava 20ti místným autobusem a 15ti místným minibusem. Doprava mikrobusem na/z letiště, na hory, dovolenou, služební cesty, společenské akce. Individuální přeprava minibusy a autobusy dle potřeb zákazníka. Výhodná autobusová doprava malými autobusy a minibusy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494194
Plzeň, Doubravka
Sponzorované odkazy:

Osobni-transport - Přeprava na letiště

Osobní přeprava pro Ostravu a okolí klimatizovaným vozem Berlingo III (1-4 osoby). Jezdíme pro firmy i jednotlivce na letiště, nádraží, služební cesty, lázeňské pobyty a dovolené. Přeprava možná po celé ČR. Kurýrní služby.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494110
Ostrava, Přívoz

Partigal, s.r.o. Přeprava osob na letiště, do hotelů, přepravu zaměstnanců

Přeprava osob na letiště, do hotelů, přepravu zaměstnanců firem, okružní jízdy, pravidelné přepravy, individuální přepravy a přeprava na hory a jiné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494024
Nové Město nad Metují

Pavel Křenek - Nabízíme osobní přepravu v Ostravě

Nabízíme osobní přepravu v Ostravě a okolí, ale také po celé ČR. Naše osobní přeprava funguje non-stop. Nabízíme také drink servis, odvoz na letiště a nádraží, rozvoz společenských akcí a svateb. Naše služby jsou levné a na profesionální úrovni.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493922
Ostrava, Poruba

PRIMA TAXI Opava, Kylešovice

PRIMA TAXI Opava, Kylešovice, non-stop taxislužby. K dispozici máme vozy Škoda Superb a Octavia. Poskytujeme služby drink-servis. Zajišťujeme přepravní služby, transfery na letiště, nádraží nebo do nočních klubů. Nabízíme smluvní ceny, diskrétnost a spolehlivost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493734
Opava, Kylešovice

Autoslužba TAXI Plzeň

Poskytujeme taxi, kurýrní, odtahové služby, drink servis. Zajišťujeme odvoz na letiště.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493607
Plzeň, Jižní Předměstí

Zdeněk Králíček - Přeprava osob osobními vozy a mikrobusy na letiště, do hotelů

Přeprava osob osobními vozy a mikrobusy na letiště, do hotelů, na veletrhy v ČR i EU. Přeprava nákladu dodávkovými vozy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493456
Držovice

CEDAZ, spol. s r.o. přepravu z nebo na letiště Praha

Provozujeme nepřetržitou osobní minibusovou přepravu z nebo na letiště Praha Ruzyně podle objednávky zákazníka na našem dispečinku nebo web stránkách. Zajišťujeme také pravidelnou linkovou dopravu mezi letištěm a centrem města.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493326
Praha

MINIBUSY - Václav Sedlák Plzeň, Skvrňany

Minibusy, mikrobusy, autobusová doprava. Naším zaměřením je osobní přeprava minibusy a mikrobusy pro firmy, CK a kluby.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493202
Plzeň, Skvrňany

Státní hrad Zvíkov Zvíkovské Podhradí 1

Státní hrad Zvíkov Zvíkovské Podhradí 1. Nabídka prohlídky hradu. Historie hradu Zvíkova je od počátku spjata s královským rodem Přemyslovců. V létě se zde například odehrávají divadelní nebo šermířská představení. První krok k založení pravděpodobně uskutečnil Přemysl Otakar I. roku 1226.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493122
Zvíkovské Podhradí 1

Hrad Žebrák Točník 1

Hrad Žebrák Točník 1. Nabídka prohlídky zříceniny hradu. Máte možnost navštívit i hlavní žebráckou věž, kde je krásný kruhový výhled nejen na horní hrad Točník, ale i do blízkého a širokého okolí
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493052
Točník 1
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >|