Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Cestovní kanceláře | Hotely, ubytování | Hrady a zámky | Přeprava letiště | Taxislužby

CKM Olomouc - pobytové, poznávací, exotické a last minute zájezdy

Nabízíme pobytové, poznávací, exotické a last minute zájezdy zaměřené na Španělsko, Řecko, Itálie, Rakousko a Alpy. Prodáváme jízdenky, letenky, eurovíkendy a wellness pobyty. Zastupujeme cestovní kancelář Alexandria, Alex, Student Agency, rakouské a německé CK. Náš tip: dovolená s odletem z Vídně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960465
Olomouc

Cestovní kancelář INEX Plzeň, Jižní Předměstí

Cestovní kancelář s více než s 25 letou tradicí. Nabízíme pobytovou dovolenou u Středozemního moře (např. Řecko a jeho ostrovy, Španělsko, Turecko, Itálie, Chorvatsko). Pořádáme poznávací zájezdy po celé Evropě. Také celoročně nabízíme exotickou dovolenou na míru do 27 zemí světa.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960463
Plzeň, Jižní Předměstí

VÍTKOVICE TOURS, s.r.o. - last minute a lázeňské pobyty

Cestovní kancelář nabízí last minute zájezdy do Chorvatska, Itálie, Černé Hory, Slovinska a Albánie. Nabízíme lázeňské pobyty v ČR, Maďarsku, Rakousku, Slovensku i Slovinsku, zájezdy vlastní autobusovou i leteckou dopravou. Poskytujeme dovolenou pro rodiny s dětmi, u moře nebo v ČR.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960461
Frýdek-Místek, Frýdek
Sponzorované odkazy:

JV - TOUR, pobytové, poznávací a first minute zájezdy po Evropě

Cestovní kancelář nabízí pobytové, poznávací a first minute zájezdy po Evropě pro jednotlivce, skupiny, školy, firmy a organizace. Specializujeme se na Francii, Itálii, Španělsko, Rakousko atd. Zajistíme průvodcovské služby a cestovní pojištění. Máme vlastní luxusní zájezdové autobusy a minibusy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960459
Olomouc

CK TRIP - SPORTOVNÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ

Nabízíme aktivní dovolenou na kolech, in-linech, v pohorkách, na lodích a lyžích v zahraničí. Pořádáme sportovní zájezdy po celé Evropě. Specializujeme se na dovolenou na kole a in-line zájezdy. Celoročně zajišťujeme výhodné ubytování v Alpách a ČR. Provozujeme penzion Heidi v Rakouských Alpách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960457
Jablonec nad Nisou

AQUATRAVEL, s.r.o. pobytové, poznávací, golfové a potápěčské zájezdy.

Cestovní kancelář nabízí pobytové, poznávací, golfové, potápěčské zájezdy a dovolenou na Bali, expedice do Indonésie (Jáva, Komodo, Papua, Flores, Sulawesi). Nabízíme hotely a potápěčské základny na Bali a v Chorvatsku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958850
Hrdějovice

EMMA cestovní kancelář - poznávací zájezdy po celé Evropě

Pobytové zájezdy, dovolená v zahraničí, pobyty u moře - vše s odlety z Brna a Ostravy. Nabízíme poznávací zájezdy po celé Evropě. Prodej on-line a široká nabídka slev first minute i last minute. Destinace Španělsko-Mallorca, Řecko-Lefkada, Itálie-Kalábrie. Jižní Amerika - Brazílie, Argentina, Peru.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958846
Brno-město

Planet Tours & Travel - poznávací zájezdy Asie, Čína, Tibet.

Planet Tours & Travel poznávací zájezdy Asie, Čína, Tibet. Provozujeme cestovní kancelář, která pořádá poznávací zájezdy především do zemí starých civilizací Asie. Nabízíme cesty do Číny, Tibetu, Mongolska, Ruska, Indie, Nepálu, Vietnamu, Kambodži, Laosu, Barmy, Arménie, Gruzie, Uzbekistánu, Srí Lanku, Filipíny, Malajsie a Indonésie.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957576
Praha, Nové Město

Cestovní kancelář FAMILY TOUR levné dovolené pro rodiny

Cestovní kancelář nabízí levné pobytové zájezdy do Itálie. Nabídka dovolené pro rodiny (Misano- prázdninový dům leží přímo u moře). Lyžařské zájezdy Alpy. Rakousko - Achenkirch, Achensee - Karlingerhof. Itálie - Pozza di Fassa - San Carlo. Švýcarsko - Adelboden - Alpenrose.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957574
Praha, Modřany

Cestovní kancelář ITALIA TRAVEL zájezdy do Itálie zimní a letní dovolená

Pojištěná CK, specializovaná na zájezdy do Itálie zimní a letní dovolená. Lyžařské zájezdy. Dolomiti superski, Passo Tonale, Pinzolo, Madonna di Campiglio, Monte Bondone, Paganella, Folgarida-Marilleva, Livigno. Děti zdarma, kvalitní ubytování v hotelu nebo v apartmánech. First minute zájezdy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957572
Ostrava, Poruba
Sponzorované odkazy:

CK BAVI - Cestovní kancelář zajišťující dětské letní tábory, poznávací zájezdy, víkendy

Cestovní kancelář zajišťující dětské letní tábory, poznávací zájezdy, víkendy pro ženy, turistické zájezdy, cyklozájezdy, školní výlety, zahraniční zájezdy, pobytové rekreace. Nabízíme kulturní akce a programy, rodinné výlety, muzikály, zájezdy na klíč. Také dětské tábory pro rodiče s dětmi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1999060
Litovel

Cestovní agentura Olympia Travel Brno-město

Nabídka zájezdů od 299 českých i zahraničních CK s důrazem na last minute. Dále nabízíme: wellness pobyty, eurovíkendy, dovolenou v ČR i na Slovensku. Exotická dovolená, lyže i dovolená u moře 2015. Karibik, Asie, Tichomoří. Oblíbené okružní plavby i lyžování v Alpách - Francie, Itálie, Rakousko.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1998985
Brno-město

Travel Czech - Last Minute a katalogové zájezdy do Chorvatska, Itálie, Řecka, Tuniska

Vždy aktuální ceny Last Minute a katalogové zájezdy do Chorvatska, Itálie, Řecka, Tuniska, Turecka, Bulharska, Kanárské ostrovy a zbytku světa od více než 300 CK, a to za stejné ceny jako pořádající CK včetně všech slev. Cestovní pojištění, dálniční známky. Individuální kurzy při výměně valut.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1998983
Praha, Staré Město

CK Poznání - Alpy, Dolomiti, Skotsko, Irsko, Anglie, Norsko, Island, Albánie, Balkán. Exotika

Nabízíme pobytové a poznávací zájezdy s výlety do destinací Korsika, Černá Hora, Lipary, a Provence. Zájezdy s turistikou do destinací Alpy, Dolomiti, Skotsko, Irsko, Anglie, Norsko, Island, Albánie, Balkán. Exotika v Peru, Malajsii, Srí Lance, Bali.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1998981
Pardubice, Zelené Předměstí

Cestovní kancelář Wellness Tour - Wellness a lázeňské pobyty

Wellness a lázeňské pobyty v ČR, na Slovensku a v Maďarsku. Akční pobyty v lázních Luhačovice, Mariánské Lázně, Jeseník, Piešťany, Bojnice, Rajecké, Trenčianské, Turčianske a Sklené Teplice, Dudince, Vyšné Ružbachy, Bardejov, Nový Smokovec, Velké Losiny, Poděbrady, Hévíz, Sárvár, Zalakaros a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1998979
Zlín

101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o. Brandýs nad Labem

Nabízíme ubytování na celém pobřeží chorvatského Jadranu včetně ostrovů, více než 400 možností ubytování. Zájezdy s dopravou vlastní i autobusem, pro jednotlivce i skupiny, pobytové, relaxační, sportovní, tématické. Vznik roku 1992.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1998977
Brandýs nad Labem

Travel Club ČSAD Tišnov - poznávací zájezdy po Evropě a Asii, pobyty u moře v Itálii

Nabízíme poznávací zájezdy po Evropě a Asii, pobyty u moře v Itálii, Chorvatsku a Španělsku. Naleznete u nás i nabídky do termálních lázní a turistiky v horách. Dále zajišťujeme zájezdy pro skupiny, muzikály, prodej vstupenek na kulturní akce i dovolenou last minute.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1998975
Brno-město

CK PRO Ing. Pavel Procházka - Cestovní kancelář

Cestovní kancelář pořádá především zimní lyžařské zájezdy do Itálie jak autobusem tak i vlastní dopravou. Nabízí také zájezdy do Itálie k moři. Specialitou je pořádání zájezdů pro singlisty, zájezdu na ostrov Lampedusa, do apartmánu v Nice ve Francii.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1998973
Praha, Vršovice

Mediteran - pobyty v Chorvatsku, Slovinsku, BiH. Nabízíme hotely, mobilhome

Zajišťujeme pobyty více jak 22 let v Chorvatsku, Slovinsku, BiH. Nabízíme hotely, mobilhome, priváty v oblastech Istrie, Kvarner, Dalmácie. Slovinsko - termální lázně a lyže, wellness a rodinné pobyty. Plavby po Jadranu jsou báječný relax. Slevy na děti, SUPER LAST MINUTE 48 hodin před nástupem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1998971
Semily

VIAMARE - letecké zájezdy od května do října do celého Řecka

Nabízíme letecké zájezdy od května do října do celého Řecka. Zajišťujeme studia, apartmány, penziony a hotely v lokalitách Parga, Lefkada, Kréta, Korfu, Kos, Kefalonie, Rhodos, Samos, Zakynthos, Lesbos a jiné. Více informací a kompletní nabídku včetně last minute naleznete na našem webu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1998969
Praha, Vinohrady
1 2 > >|