Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Cestovní kanceláře | Hotely, ubytování | Hrady a zámky | Přeprava letiště | Taxislužby

Hrad Špilberk

Nabízíme prohlídku hradu pověstného svými kasematy a stálé expozice výtvarného umění. Poskytujeme pronájem prostorů nádvoří hradu a západní kurtiny a možnost uspořádání svatebního obřadu. Zajišťujeme kulturní vystoupení, koncerty, divadelní představení s historickými výjevy a sportovní soutěže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960485
Brno-město

Státní hrad Bítov

Nabídka prohlídek hradu. Podle místních nálezů existovalo již v 8. - 9. století v blízkosti hradu Velkomoravské hradisko. Hrad byl důležitým opěrným bodem Přemyslovců. Vystavěn byl na úzkém skalnatém ostrohu asi 70m nad hladinou říčky Želetavky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960483
Bítov 1

Zámek Nové Hrady

V rokokovém zámku uvidíte expozici nábytkového umění i soukromé prostory majitelů. Pořádáme romantické svatební obřady. Součástí je zámecký park s křížovou cestou a stáj s možností výuky jezdectví.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960481
Nové Hrady 1
Sponzorované odkazy:

Státní zámek Ploskovice

Nabídka prohlídky zámku a zámeckého parku, ve kterém se natáčely filmy Princ a Večernice, Červený bedrník, Hry lásky šálivé, O živé vodě nebo Princ a já. Barokní vilu Octavia Broggia si nechala postavit během let 1720 – 1725 Anna Marie Františka, manželka vévody Gastona III.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960479
Ploskovice 1

Státní zámek Hrádek u Nechanic

Nabídka prohlídky zámku, bažantnice a zámecké obory. V prostorách se natáčely filmy Anička s lískovými oříšky, Princ a Večernice, Tmavomodrý svět, Andělská tvář, Dobrodružství kriminalistiky, Elixír a Halíbela i Putování Jana Amose.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960477
Hrádek 66

Státní zámek Sychrov

Nabídka prohlídky novogotického zámku. V letech 1690 - 1693 byl vystavěn barokní zámek, jehož stavebníkem byla rytířská rodina Lamottů z Frintroppu. Možnost pořádání svatebních obřadů, konferencí, dobových a svatebních hostin, soukromých koncertů a open air festivalů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958860
Sychrov

Státní hrad Hazmburk, Libochovice

Státní hrad Hazmburk, Libochovice. Nabídka prohlídky zříceniny hradu. Hrad je místem konání různých kulturních akcí. Podívat se lze na různé výstavy, velikonoční akce, Středověký den, Hradozámeckou noc nebo tradiční pálení čarodějnic.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958858
Libochovice

Státní zámek Lemberk, Jablonné v Podještědí

Státní zámek Lemberk, Jablonné v Podještědí, Nabídka prohlídky středověkého zámku. Natáčely se zde filmy Císařův pekař a Pekařův císař, Adolphe, Čert ví proč, Zvon Lukáš a Tajemství staré bambitky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957592
Jablonné v Podještědí

Státní hrad Bouzov - Hrady, zámky

Státní hrad Bouzov - Hrady, zámky, Hrad založený na přelomu 13. a 14. století, prohlášený v roce 1999 za národní kulturní památku. Podobu romantického sídla s cimbuřími, arkýři, střílnami a chrliči získal po rozsáhlé přestavbě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957588
Bouzov 8

Státní hrad Grabštejn

Nabídka prohlídky hradu. Hrad a zámek Grabštejn stojí na strmém ostrohu nedaleko údolí řeky Lužické Nisy. O době jeho založení se stále diskutuje. Dominantou nově vystavěného hradu i širokého okolí se stala vysoká a mohutná okrouhlá útočištná věž.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957586
Chotyně, Grabštejn
Sponzorované odkazy:

Zámek Jablonná

Neoklasicistní zámek byl postaven v první polovině 18. století. Zámecká budova je součástí barokního areálu sestávajícího z budovy zámku, poplužního dvora a parku. V roce 2005 jej koupila naše společnost, která zámek kompletně zrekonstruovala a umístila svou expozici.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957584
Neveklov, Jablonná 1

Státní zámek Žleby

Státní zámek Žleby. Nabídka prohlídky historických expozic a přilehlého zámeckého parku. V prostorách zámku se natáčely pohádky Nejkrásnější hádanka a Kouzla králů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2001018
Žleby

Zámek Nový hrad Jimlín

Zámek Nový hrad Jimlín. Nabízíme prohlídku zámku. K dispozici je možnost pronájmu zámeckých prostor pro pořádání firemních, soukromých či kulturních akcí. Zajišťujeme občerstvení či rauty případně další cateringové služby. Poskytujeme také ubytování na zámku. Organizujeme církevní i civilní svatební obřady.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000921
Jimlín 220

Hrad Kašperk Kašperské Hory, Žlíbek 55

Hrad Kašperk Kašperské Hory, Žlíbek 55, Nabízíme návštěvu purkrabství s expozicí zaměřenou na hospodářský život na hradě. Ukážeme Vám zříceniny hradního paláce s erby držitelů hradu a východní věže s unikátní tapiserií. Součástí prohlídky je i přízemí východní věže a ukázka pracovních nástrojů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000845
Kašperské Hory, Žlíbek 55

Státní hrad Krakovec

Státní hrad Krakovec. Nabídka prohlídky gotické zříceniny hradu. Natáčely se zde filmy Ať žijí duchové! a Princ a Večernice. Možnost uspořádání svateb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000797
Krakovec 4

Státní hrad Křivoklát

Nabídka prohlídky hradu. Křivoklát je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších hradů českých knížat a králů, jehož počátky sahají do 12. století. Natáčely se zde film Noc na Karlštejně, Tři veteráni, Jak se budí princezny, Johanka z Arku a Tři mušketýři. Možnost ubytování a pořádání svateb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000595
Křivoklát 47

Státní zámek Hluboká nad Vltavou

Státní zámek Hluboká nad Vltavou. Nabídka prohlídky historických zámeckých expozic. Zámek Hluboká byl původně založen jako strážný hrad v polovině 13. století českými králi a jako královský majetek byl dáván často do zástavy. Možnost pořádání svateb, kulturních a společenských akcí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000427
Hluboká nad Vltavou

Státní zámek Lednice

Státní zámek Lednice. Nabídka prohlídky historických zámeckých expozic. První historická zpráva o této lokalitě pochází až z roku 1222. Již tehdy zde patrně stála gotická tvrz s dvorcem, kterou roku 1249 český král Václav I. propůjčil rakouskému šlechtici Sigfriedu Sirotkovi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000356
Lednice

Hrad Kost Mladějov

Hrad Kost Mladějov. Provoz hradu s nabídkou prohlídek a ubytování v apartmánu pro 4 osoby s uzavřenou zahradou. Nabízíme pronájem historických prostor pro firemní a zahradní akce či filmování s možností dalších služeb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000283
Mladějov

Státní hrad Pernštejn

Státní hrad Pernštejn. V místech, kde se řeka Svratka zakusuje do skalnatých vrcholů Českomoravské vysočiny, byla ve 13. století započata stavba mohutného hradu. Hrad si dodnes zachoval svojí pozdně gotickou až renesanční tvář. Natáčely se zde filmy Návštěvníci, Jak se budí princezny i Čert ví proč.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000185
Nedvědice, Pernštejn
1 2 > >|