Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Cestovní kanceláře | Hotely, ubytování | Hrady a zámky | Přeprava letiště | Taxislužby

SAFE TAXI, s.r.o. Praha, Nové Město

SAFE TAXI, s.r.o. Praha, Nové Město, Taxislužba zaměřena na přepravu žen, rodičů s dětmi, seniorů a osob, které se cítí při vlastní přepravě jakkoli ohroženy či znevýhodněny (věkem, fyzickou indispozicí, zdravotním stavem a podobně).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960505
Praha, Nové Město

TAXI ESO Kolín

TAXI ESO Kolín, Zaměřujeme se na provoz taxi služby a smluvní dopravy. Zajišťujeme přepravu osob a menších nákladů po ČR i do zahraničí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960503
Kolín IV

SEDOP TAXI PRAHA, s.r.o.

Naše taxi služba nabízí služby pro firmy i jednotlivce, na letiště, odvoz do zahraničí. Mikrobusy, nákladní taxi, na svatbu, smluvní přeprava. GPS trasování každé jízdy, zákaznické karty, jsme specialista na firemní klientelu i jednotlivce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960501
Praha, Hostivař
Sponzorované odkazy:

S-taxi Olomouc

S-taxi Olomouc. Taxislužby - dopravní přeprava. Provozujeme taxislužbu v rámci Olomouce, České republiky i zahraničí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960499
Olomouc, Řepčín

ALFA TAXI MB Mladá Boleslav

Provozujeme taxi službu. Zajišťujeme kurýrní službu, přeprava osob a drobných zásilek i drink servis. K dispozici máme vozidla Škoda Octavia combi a Superb, Audi A4 avant, Volkswagen Sharan a Transporter i Subaru Legacy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960497
Mladá Boleslav II

Taxi Příbram - Karel Jelínek

Nonstop taxislužba. Nabízíme službu SOS drink. Přepravu kusových zásilek. Přepravu osob vícemístnými mikrobusy nebo minibusem až pro 16 osob. Letištní transfery. Rychle, spolehlivě a bezpečně Vás dovezeme kamkoli nejen na území ČR, ale i celé EU.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958868
Příbram VIII

TAXI Transport Kladno, Kročehlavy

Provoz taxislužby. Nabízíme přepravu osob v rámci města Kladna a jeho okolí, smluvní přepravu po ČR a EU. Drink taxi - odvoz vozu. Přeprava osob Letiště Václava Havla (Praha), obchodní jednání, večírky, oslavy a jiné. Možnost platby kreditní kartou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958866
Kladno, Kročehlavy

CARAVELLA TAXI - dopravní přeprava

Přeprava osob, věcí a extra expresních zásilek po ČR a EU osobními vozy a mikrobusem 9 míst. Letištní a hotelové transfery, Airport taxi a kurýrní služby. Specializace na letištní, hotelovou a dálkovou přepravu firemních a obchodních partnerů a delegací. Smluvní ceny, spolehlivost, praxe.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957787
Havlíčkův Brod

TAXI Budějovice, s.r.o. dopravní přeprava

Jsme zavedená taxislužba s dlouholetou praxí v jihočeském regionu. Přistavení vozu 24 hodin denně. Zajišťujeme rozvoz po celé Evropě. Nabízíme odvez Vašeho auto, pokud si netroufáte řídit sami. Pronajímáme řidiče.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957785
České Budějovice 2

PRIMA TAXI - NONSTOP TAXI

Provoz non-stop taxislužby. K dispozici máme vozy Škoda Superb a Octavia. Poskytujeme služby drink-servis. Zajišťujeme přepravní služby, transfery na letiště, nádraží nebo do nočních klubů. Nabízíme smluvní ceny, diskrétnost a spolehlivost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957783
Opava, Kylešovice
Sponzorované odkazy:

Lido Taxi Brno - dopravní přeprava

Lido Taxi Brno. Společnost vznikla v roce 1990. V průběhu uplynulých 25 let jsme získali důvěru miliónů spokojených zákazníků. V roce 2015 k omlazení značky. Nový taxi dispečink přináší vyšší úroveň zákaznického servisu a komunikace. Na přání zákazníků jsme zřídili nové služby.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957781
Brno-město

GEORGIA TAXI s.r.o. Taxislužby Karlovy Vary - dopravní přeprava.

Taxislužby - dopravní přeprava. Zajišťujeme přepravu osob. K dispozici máme limuzíny, mikrobusy a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006752
Karlovy Vary, Sedlec

Taxi Krnov - Jakub Horák Taxislužby, dopravní přeprava.

Profesionální taxislužba s kompletní nabídkou služeb pro zákazníka. Taxislužby - dopravní přeprava.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006583
Krnov, Pod Bezručovým vrchem

KURÝR TAXI, s.r.o. Praha, Chodov

KURÝR TAXI, s.r.o. Praha, Chodov. Provozjeme hybridní taxi, jezdíme ekologickými vozy značky Toyota, nabízíme i vozidla různých značek např. Superb, WW, Mercedes nebo vícemístné vozy. Dále nabízíme odvoz vozu a to non-stop. To vše na jednom místě s profesionálním přístupem i na fakturu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006507
Praha, Chodov

GRANTS YOU TAXI, s.r.o. Příbram VI-Březové Hory

Nabízíme taxi službu, smluvní přepravu osob, sos drink, asistenční službu a kurýrní servis. Vlastníme značky Škoda Superb II, Octavia II, Rapid a Renault Traffic pro 9 osob. Vozy jsou pravidelně servisované, vybavené klimatizací a bezpečnostními prvky, v každém vozidle je podsedák pro děti.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006419
Příbram VI-Březové Hory

Taxi služba Přeček Šenov

Taxi služba Přeček Šenov. Provozujeme taxislužbu. K dispozici máme 2 taxi auta. Nabízíme zvýhodněné ceny pro naše ubytované zákazníky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006337
Šenov

Dispečink Taxi Jetax Praha, Košíře

Dispečink Taxi Jetax Praha, Košíře. Jsme zprostředkovatelem osobní silniční motorové dopravy a přepravy osob po Praze.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006270
Praha, Košíře

TANGO Taxi Kladno

TANGO Taxi Kladno. Provozujeme taxi službu v rámci Kladna, celé republiky i zahraničí. Nabízíme také kurýrní služby. Odvezeme Váš vůz na určené stanoviště z důvodu náhlé indispozice. Poskytujeme také Drink Taxi a přistavení vozu v Kladně zdarma. Disponujeme také 7-místným vozem značky Ford pro vyzvedávání skupin.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006191
Kladno

CITY LINE Taxi Plzeň - dopravní přeprava

Jsme kvalitní a spolehlivá taxislužba nabízející široké spektrum služeb v individuální osobní dopravě. Kromě klasické taxislužby nabízíme také přepravu na letiště Václava Havla, dálkovou přepravu po celé ČR, kurýrní službu a autopůjčovnu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006134
Plzeň, Východní Předměstí

MODRÝ ANDĚL, s.r.o. taxi služby, odvoz vozu, letištní přeprava, přeprava osob

Zprostředkování taxi služby, odvoz vozu, letištní přeprava, přeprava osob po Praze a okolí. Rezervace přepravy nonstop telefonicky, přes mobilní aplikaci, online, SMS zprávou nebo emailem. Vysoká úroveň kvality a komfortu přepravy s třídou Business. Věrnostní program s řadou slev a výhod.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006044
Praha, Libeň
1 2 > >|