Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Cestovní kanceláře | Hotely, ubytování | Hrady a zámky | Přeprava letiště | Taxislužby

Express Personal Transport, s.r.o. - přeprava osob na i z letiště

Nabízíme přepravu osob na i z letiště v ČR a v Evropě. Zajistíme dle potřeby mikrobusovou nebo autobusovou dopravu v rámci celé Evropy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 918920
Olomouc, Nová Ulice

Slezskoostravský hrad

První písemná zmínka o existenci Slezskoostravského hradu se vztahuje k 2. srpnu 1297. V současnosti pořádáme různé výstavy, expozice a prohlídkové akce pro děti i dospělé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 918822
Ostrava, Slezská Ostrava

Hotel a restaurace Hormeda Praha, Břevnov

Hotel z roku 1898 na okraji historického centra města, 8 minut chůze od Pražského hradu. Poskytuje veškeré pohodlí luxusního hotelu v srdci Evropy. Pokoje jsou v zámeckém stylu s dřevěným masivním nábytkem, ledničkou, wifi internetem, koupelnou, rychlovarnou konvicí, TV, satelitem a telefonem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 918623
Praha, Břevnov
Sponzorované odkazy:

EMMA Agency, spol. s r.o. Pobytové zájezdy, pobyty u moře

Pobytové zájezdy, dovolená v zahraničí, pobyty u moře - vše s odlety z Brna a Ostravy. Nabízíme poznávací zájezdy po celé Evropě. Prodej on-line a široká nabídka slev first minute i last minute. Destinace Španělsko-Mallorca, Řecko-Lefkada, Itálie-Kalábrie. Jižní Amerika - Brazílie, Argentina, Peru.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 918451
Brno-město

Taxi U Helbicha, Taxislužby - dopravní přeprava

Naše společnost zajišťuje kvalitní a cenově dostupnou taxislužbu, zejména po Ostravě a okolí, s možností odvozu do jiných částí republiky, i do zahraničí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 684879
Ostrava, Zábřeh

Eurol taxi Olomouc - doprava na letiště, nákladní taxi

Taxi služba zajišťující přepravu v Olomouci i po celé České republice a Evropě. Volání zdarma nonstop na zelenou linku. Poskytujeme odvoz vozu (AD) - drink Servis, služební cesty pro podniky a podnikatele, dopravu na letiště, nákladní taxi - převoz drobného zboží.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 684740
Olomouc

Zajišťujeme přepravu letiště, TAVOČER, s.r.o.

Zajišťujeme přepravu a dopravu osob mikrobusy na letiště, okružní jízdy, pravidelné, individuální přepravy a přepravu na hory.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 684460
Praha, Vršovice

Dopravní servis, transfer na mezinárodní letiště

Zajišťujeme dopravní servis, zejména pro firmy - transfer na mezinárodní letiště. Přepravujeme osoby i zásilky po České republice i Evropské unii - limuzínami.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 684275
Brno, Staré Brno

Barokní zámek Dětenice

Nabídka prohlídky pozdně barokního zámku. Zajišťujeme svatební obřady včetně hostiny, firemní akce, koncerty, plesy nebo divadelní představení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 683974
Dětenice 1

Zámek Loučeň

Zámek s původními interiéry obklopuje rozlehlý anglický park. Výlet na Loučeň si užijí nejen děti, ale i rodiče. Park láká malé i velké nejen k toulkám v přírodě, ale i k pořádné legraci v 11 labyrintech a bludištích. Komorníka Jeho Jasnosti, knížete či kněžnu potkáte při kostýmovaných prohlídkách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 683834
Loučeň
Sponzorované odkazy:

Penzion Chocholoušek

Nabízíme celoroční ubytování v Třeboni ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, samostatnou koupelnou, WC, plně vybavenou kuchyňkou, TV a WIFI internetem. K dispozici velká terasa s grilem. Půjčování kol. Parkování u objektu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 683695
Třeboň II

Ubytování Alfa, levné ubytování v hotelu v Praze

Nabízíme levné ubytování v hotelu v Praze: Praha 9 (blízko Sazka arény, u metra Hloubětín). Jsme nedaleko centra Prahy (metrem 10 min.). K dispozici TV, lednice, prádelna, internet, pokoje se sociálním zařízením a vlastní kuchyní. Ubytovna a hostel v příjemném prostředí. Wi-fi připojení zdarma.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 683534
Praha, Hloubětín

FIRO-tour, a.s. pobytové, poznávací, lyžařské letecké, autokarové zájezdy

On-line prodej - pořádáme pobytové, poznávací, lyžařské letecké, autokarové zájezdy, nechybí ani last minute dovolená. Jsme specialista na destinace Turecko, Egypt, Chorvatsko, Řecko, Tunisko, Itálie, Španělsko, Bulharsko a Kypr.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 682854
Praha, Nové Město

TRAVEL 2002, cestovní kancelář

Organizujeme pobytové a poznávací zájezdy do zahraničí. Nabídka dovolené u moře: Řecko (Kréta, Santorini, Rhodos, Kos, Karpathos Korfu), Turecko, Bulharsko, Španělsko, Itálie. Odlety Brno, Praha, Ostrava. Zájezdy Last Minute. Zájezdy po Evropě autobusem i letecky: památky, příroda, víno, turistika.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 682691
Brno-město

TAXI Transport

Provozujeme taxi službu, drink taxi - odvoz vozu. Nabízíme přepravu osob a malých zásilek. Přeprava osob na i z letiště Praha, obchodní jednání, večírky, oslavy a jiné. Naší předností je spolehlivost a odpovědnost. K dispozici je dětská autosedačka nebo podsedák. Možnost platby kreditní kartou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 804
Kladno, Kročehlavy

Transport Airport Prague

Poskytujeme přepravu osob z letiště Václava Havla i na letiště osobními automobily, mikrobusy a autobusy. Zařídíme odvoz osob po České republice i zahraničí moderními autobusy, minibusy i osobními vozy. Zajistíme i okružní jízdy Prahou. Všechny naše vozy prochází pravidelnými servisními kontrolami.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 802
Praha, Vršovice

Buscentrum dopravní společnost, s.r.o.

Dopravní společnost nabízí osobní, autobusovou, kongresovou, tuzemskou i zahraniční zájezdovou dopravu a transport z letiště. Maximální důraz je samozřejmě také kladen na spolehlivost, bezpečnost, čistotu, oblečení a flexibilitu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 800
Praha, Sedlec

KevinTaxi

Nabídka taxislužby a smluvní přepravy osob. Zajištění přepravy vozem ŠKODA SUPERB COMBI vybaveným klimatizací a navigací. Transfer na i z letiště, přeprava kusových zásilek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 798
Králův Dvůr

Taxi 3nec

Zaměřujeme se na přepravu osob, přepravu na i z letiště, firemní přepravu s možností platby na fakturu či přepravu osob se speciálními požadavky. Poskytujeme také služby drink taxi včetně odvozu vozu. Nabízíme on-line rezervaci.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 796
Třinec, Staré Město

Impuls Taxi Brno

Osobní nonstop taxislužba. Radio dispečink. Nabízíme našim zákazníkům kvalitní non - stop servis zahrnující i jízdy mimo ČR. Poskytujeme možnost fakturace a předobjednávek. Profesionální přístup řidičů. Možnost objednávat taxi emailem přes náš web.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 757
Brno-město
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >|