Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Cestovní kanceláře | Hotely, ubytování | Hrady a zámky | Přeprava letiště | Taxislužby

B&B RITAX transfery na letiště

RITAX transfery na letiště, Zajišťujeme transfer na letiště. Nabízíme průvodcovské služby pro skupiny i jednotlivce. Půjčujeme vozidla.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960495
Únětice

LIMOUSINE SERVICE - transfery z letiště

Zajišťujeme pronájem luxusních vozů s řidičem. Dále nabízíme přepravu osob luxusními vozy. Mezi naše služby také patří transfery z letiště, pracovní cesty, přeprava na svatby, aj. Poskytujeme hotelové limuzíny, VIP servis. K dispozici jsou vozidla Audi A6, Mercedes Benz E, Volkswagen Passat.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960493
Plzeň, Skvrňany

Autodoprava Auto JB - Jan Brejla, transfer z a na letiště

Nabídka autodopravy do 3,5t. Poskytování komplexních služeb v přepravě nákladu a osob. Nabídka transferu z a na letiště, stěhování bytů a kanceláří, odvoz odpadu a suti, odvoz do sběrného dvora.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960491
Jesenice
Sponzorované odkazy:

Komfortní přeprava osob - Dominik Táborský

Nabízíme Vám služby v individuální přepravě osob i zásilek. Přepravu realizujeme vozidly Mercedes Benz Viano s možností přepravy až 6 osob. Nabízíme přepravu na letiště, na svatby, obchodní jednání, do divadla a podobně. Ve vozidle k dispozici zdarma malé občerstvení a nealko nápoje.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960489
Boskovice

GM-expresní přeprava Martin Kuzma

Nabízíme expresní smluvní přepravu osob po ČR a Evropě, transfery na evropská letiště a přístavy, přepravu na obchodní jednání maximálně pro 6 osob. Přepravujeme klimatizovaným vozem 6+1 s televizí, ohřevem na kávu, možností konferenčního uspořádání sedadel, vyhřívanými sedadly a chladničkou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960487
Litvínov, Horní Litvínov

Přeprava osob Škrleta - Zubčice, Markvartice

Zajišťuji přepravu osob mikrobusem pro 5 osob. Doprava na-z letiště, pracovní cesty, odvoz na dovolenou, prostě kamkoliv budete potřebovat. Nabízím profesionální přístup a stoprocentní spolehlivost. Potřebujete něco přivézt, odvézt, přestěhovat. Provozuji také nákladní autodopravu do 3,5t.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958864
Zubčice, Markvartice 21

Individuální přeprava osob a zásilek - Roman Hýbl

Nabízím služby autodopravy. Provádím transfery osob na letiště, dopravuji obchodní partnery, umělce a sportovce po celé ČR i do zahraničí. Poskytuji také expresní přepravu kusových zásilek a vzorků, během cesty Vás můžu informovat o současné pozici zásilky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958862
Olšany, Klášterec 21

Profi osobní taxi přeprava Ostrava

Profi osobní taxi přeprava Ostrava, Poskytujeme služby v oblasti osobních přepravních služeb v rámci České republiky i v zahraničí. Zajišťujeme kurýrní služby. Zaměřujeme se na dálkové jízdy a letištní přepravu. Nabízím drink servis.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957600
Ostrava, Poruba

Taxi Brno - Osobní přeprava Mirasla

Taxi Brno Osobní přeprava Mirasla, Zajišťujeme přepravu osob, zvířecích miláčků i kusových zásilek. Nabízíme odvoz k lékaři, za nákupy i zábavou, do zaměstnání, na letiště či nádraží.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957598
Brno, Lesná

Přeprava na letiště - Autobusová doprava DobroBus

Autobusová individuální přeprava tuzemská i zahraniční školy v přírodě, sportovní akce, tábory, přeprava na letiště, svatby, pohřby, poznávací zájezdy CK, okružní jízdy, transfery. Nabízíme přepravu invalidů i na elektrickém vozíku. Zajišťujeme bezbarierovou přepravu pro tělesně postižené, speciálně upravený autobus.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957596
Dobročovice 22
Sponzorované odkazy:

AutoWeiss-Taxi Uherský Brod - přeprava osob

Základní náplní naší práce je přeprava osob, doprava zaměstnanců do práce, doprava na mezinárodní letiště a zpět, přeprava na podnikové akce. Přepravíme pro vás zásilky. Zajistíme také drink servis. Nabízíme různá vozidla na zapůjčení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005779
Uherský Brod

Filip Ehrenberger - vnitrostátní a mezinárodní přeprava osob Děčín

Naše společnost se zabývá vnitrostátní a mezinárodní přepravou osob (v rámci České republiky a Evropy). Kapacita je do 8 osob. Služby poskytujeme pro cesty na jednotlivá evropská letiště či firemní služební cesty. Přepravujeme i drobné kusové zásilky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005603
Děčín IX-Bynov

Klatovská zeleň, s.r.o. osobní přepravy a dopravy mini busem Klatovy

Nabídka osobní přepravy a dopravy mini busem, kapacita až 8 osob, nebo Škodou Superb až 4 osoby. V autě k dispozici WiFi internet (na území ČR), přistavení zdarma. Vhodné pro služební a pracovní cesty, doprava na letiště, výstavy, dovolenou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005464
Klatovy II

BIGBEN TRAVEL, s.r.o. minivany, minibusy a autobusy

Nabízíme osobní přepravu osobními vozy vyšší třídy, minivany, minibusy a autobusy. Zajistíme dopravu z a na letiště Ruzyně i po celé ČR a EU. Disponujeme vozidly Mercedes-Benz Sprinter, Peugeot Expert, Volvo XC 70.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005374
Praha, Nusle

CARAVELLA - Přeprava osob, věcí a extra expresních zásilek

Přeprava osob, věcí a extra expresních zásilek po ČR a EU osobními vozy a mikrobusem 9 míst. Letištní a hotelové transfery, Airport taxi a kurýrní služby. Specializace na letištní, hotelovou a dálkovou přepravu firemních a obchodních partnerů a delegací. Smluvní ceny, spolehlivost, praxe.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005297
Havlíčkův Brod

DATA TRANS Ing. V. Šulc Praha, Vinohrady

Poskytujeme dopravní a přepravní služby. Přeprava osob minibusy, mikrobusy, autobusy, osobními vozy. Zajistíme transfery, okružní jízdy, výlety, školení, svatby, firemní akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005213
Praha, Vinohrady

Profi přeprava - Přeprava letiště Ostrava, Poruba

Přeprava letiště, Poskytujeme servis v oblasti osobních přepravních služeb v rámci ČR. Zajišťujeme kurýrní služby. Zaměřujeme se na dálkové jízdy a letištní přepravu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2001327
Ostrava, Poruba

Drive-servis Přeprava osob po Praze

Přeprava osob po Praze. Pokud se potřebujete dostat na letiště nebo z letiště, dopravit se na svatbu, rodinný večírek nebo některou jinou akci můžete využít kvalitních služeb profesionální převozní společnosti.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2001242
Praha, Újezd

Taxi Letiště s.r.o. Praha, Bubeneč

Smluvní přeprava osob na/z letiště Václava Havla po Praze a celé ČR. Spolehlivé, levné taxi, přeprava NONSTOP. Nabízíme dopravu do/z hotelu či na památky. Vozy jsou s klimatizací, čisté a servisované.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2001162
Praha, Bubeneč

Petr Slavík - Doprava mikrobusem na/z letiště, na hory, dovolenou

Doprava 20ti místným autobusem a 15ti místným minibusem. Doprava mikrobusem na/z letiště, na hory, dovolenou, služební cesty, společenské akce. Individuální přeprava minibusy a autobusy dle potřeb zákazníka. Výhodná autobusová doprava malými autobusy a minibusy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494194
Plzeň, Doubravka
1 2 > >|