Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Cestovní kanceláře | Hotely, ubytování | Hrady a zámky | Přeprava letiště | Taxislužby

CKM Olomouc - pobytové, poznávací, exotické a last minute zájezdy

Nabízíme pobytové, poznávací, exotické a last minute zájezdy zaměřené na Španělsko, Řecko, Itálie, Rakousko a Alpy. Prodáváme jízdenky, letenky, eurovíkendy a wellness pobyty. Zastupujeme cestovní kancelář Alexandria, Alex, Student Agency, rakouské a německé CK. Náš tip: dovolená s odletem z Vídně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960465
Olomouc

Cestovní kancelář INEX Plzeň, Jižní Předměstí

Cestovní kancelář s více než s 25 letou tradicí. Nabízíme pobytovou dovolenou u Středozemního moře (např. Řecko a jeho ostrovy, Španělsko, Turecko, Itálie, Chorvatsko). Pořádáme poznávací zájezdy po celé Evropě. Také celoročně nabízíme exotickou dovolenou na míru do 27 zemí světa.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960463
Plzeň, Jižní Předměstí

VÍTKOVICE TOURS, s.r.o. - last minute a lázeňské pobyty

Cestovní kancelář nabízí last minute zájezdy do Chorvatska, Itálie, Černé Hory, Slovinska a Albánie. Nabízíme lázeňské pobyty v ČR, Maďarsku, Rakousku, Slovensku i Slovinsku, zájezdy vlastní autobusovou i leteckou dopravou. Poskytujeme dovolenou pro rodiny s dětmi, u moře nebo v ČR.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960461
Frýdek-Místek, Frýdek
Sponzorované odkazy:

JV - TOUR, pobytové, poznávací a first minute zájezdy po Evropě

Cestovní kancelář nabízí pobytové, poznávací a first minute zájezdy po Evropě pro jednotlivce, skupiny, školy, firmy a organizace. Specializujeme se na Francii, Itálii, Španělsko, Rakousko atd. Zajistíme průvodcovské služby a cestovní pojištění. Máme vlastní luxusní zájezdové autobusy a minibusy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960459
Olomouc

CK TRIP - SPORTOVNÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ

Nabízíme aktivní dovolenou na kolech, in-linech, v pohorkách, na lodích a lyžích v zahraničí. Pořádáme sportovní zájezdy po celé Evropě. Specializujeme se na dovolenou na kole a in-line zájezdy. Celoročně zajišťujeme výhodné ubytování v Alpách a ČR. Provozujeme penzion Heidi v Rakouských Alpách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960457
Jablonec nad Nisou

Taxi Příbram - Karel Jelínek

Nonstop taxislužba. Nabízíme službu SOS drink. Přepravu kusových zásilek. Přepravu osob vícemístnými mikrobusy nebo minibusem až pro 16 osob. Letištní transfery. Rychle, spolehlivě a bezpečně Vás dovezeme kamkoli nejen na území ČR, ale i celé EU.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958868
Příbram VIII

TAXI Transport Kladno, Kročehlavy

Provoz taxislužby. Nabízíme přepravu osob v rámci města Kladna a jeho okolí, smluvní přepravu po ČR a EU. Drink taxi - odvoz vozu. Přeprava osob Letiště Václava Havla (Praha), obchodní jednání, večírky, oslavy a jiné. Možnost platby kreditní kartou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958866
Kladno, Kročehlavy

Přeprava osob Škrleta - Zubčice, Markvartice

Zajišťuji přepravu osob mikrobusem pro 5 osob. Doprava na-z letiště, pracovní cesty, odvoz na dovolenou, prostě kamkoliv budete potřebovat. Nabízím profesionální přístup a stoprocentní spolehlivost. Potřebujete něco přivézt, odvézt, přestěhovat. Provozuji také nákladní autodopravu do 3,5t.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958864
Zubčice, Markvartice 21

Individuální přeprava osob a zásilek - Roman Hýbl

Nabízím služby autodopravy. Provádím transfery osob na letiště, dopravuji obchodní partnery, umělce a sportovce po celé ČR i do zahraničí. Poskytuji také expresní přepravu kusových zásilek a vzorků, během cesty Vás můžu informovat o současné pozici zásilky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958862
Olšany, Klášterec 21

Státní zámek Sychrov

Nabídka prohlídky novogotického zámku. V letech 1690 - 1693 byl vystavěn barokní zámek, jehož stavebníkem byla rytířská rodina Lamottů z Frintroppu. Možnost pořádání svatebních obřadů, konferencí, dobových a svatebních hostin, soukromých koncertů a open air festivalů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958860
Sychrov
Sponzorované odkazy:

Státní hrad Hazmburk, Libochovice

Státní hrad Hazmburk, Libochovice. Nabídka prohlídky zříceniny hradu. Hrad je místem konání různých kulturních akcí. Podívat se lze na různé výstavy, velikonoční akce, Středověký den, Hradozámeckou noc nebo tradiční pálení čarodějnic.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958858
Libochovice

Wellness hotel Svornost Harrachov

Wellness hotel nabízí ubytování v Harrachově. Můžete využít služeb velmi oblíbeného hotelu v Harrachově. Komfortní ubytování, wellness centrum s velkým výběrem procedur, vnitřní bazén, restaurace, která nabízí bufetové stravování a další nabídka, která Vám zpříjemní pobyt v Harrachově.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958856
Harrachov 496

PYTLOUN GRAND HOTEL IMPERIAL Liberec III-Jeřáb

Moderní designový hotel nabízí luxusní vybavení a kvalitní služby pro 21. století. Nachází se v centru města jen pár kroků od vlakového i autobusového nádraží. Historické centrum, nejbližší stanoviště taxislužby, terminál MHD či OC Forum jsou od hotelu vzdáleny zhruba 5 minut volné chůze.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958852
Liberec III-Jeřáb

AQUATRAVEL, s.r.o. pobytové, poznávací, golfové a potápěčské zájezdy.

Cestovní kancelář nabízí pobytové, poznávací, golfové, potápěčské zájezdy a dovolenou na Bali, expedice do Indonésie (Jáva, Komodo, Papua, Flores, Sulawesi). Nabízíme hotely a potápěčské základny na Bali a v Chorvatsku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958850
Hrdějovice

EMMA cestovní kancelář - poznávací zájezdy po celé Evropě

Pobytové zájezdy, dovolená v zahraničí, pobyty u moře - vše s odlety z Brna a Ostravy. Nabízíme poznávací zájezdy po celé Evropě. Prodej on-line a široká nabídka slev first minute i last minute. Destinace Španělsko-Mallorca, Řecko-Lefkada, Itálie-Kalábrie. Jižní Amerika - Brazílie, Argentina, Peru.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958846
Brno-město

CARAVELLA TAXI - dopravní přeprava

Přeprava osob, věcí a extra expresních zásilek po ČR a EU osobními vozy a mikrobusem 9 míst. Letištní a hotelové transfery, Airport taxi a kurýrní služby. Specializace na letištní, hotelovou a dálkovou přepravu firemních a obchodních partnerů a delegací. Smluvní ceny, spolehlivost, praxe.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957787
Havlíčkův Brod

TAXI Budějovice, s.r.o. dopravní přeprava

Jsme zavedená taxislužba s dlouholetou praxí v jihočeském regionu. Přistavení vozu 24 hodin denně. Zajišťujeme rozvoz po celé Evropě. Nabízíme odvez Vašeho auto, pokud si netroufáte řídit sami. Pronajímáme řidiče.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957785
České Budějovice 2

PRIMA TAXI - NONSTOP TAXI

Provoz non-stop taxislužby. K dispozici máme vozy Škoda Superb a Octavia. Poskytujeme služby drink-servis. Zajišťujeme přepravní služby, transfery na letiště, nádraží nebo do nočních klubů. Nabízíme smluvní ceny, diskrétnost a spolehlivost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957783
Opava, Kylešovice

Lido Taxi Brno - dopravní přeprava

Lido Taxi Brno. Společnost vznikla v roce 1990. V průběhu uplynulých 25 let jsme získali důvěru miliónů spokojených zákazníků. V roce 2015 k omlazení značky. Nový taxi dispečink přináší vyšší úroveň zákaznického servisu a komunikace. Na přání zákazníků jsme zřídili nové služby.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957781
Brno-město

Profi osobní taxi přeprava Ostrava

Profi osobní taxi přeprava Ostrava, Poskytujeme služby v oblasti osobních přepravních služeb v rámci České republiky i v zahraničí. Zajišťujeme kurýrní služby. Zaměřujeme se na dálkové jízdy a letištní přepravu. Nabízím drink servis.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957600
Ostrava, Poruba
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >|