Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Cestovní kanceláře | Hotely, ubytování | Hrady a zámky | Přeprava letiště | Taxislužby

Taxi Brno - Osobní přeprava Mirasla

Taxi Brno Osobní přeprava Mirasla, Zajišťujeme přepravu osob, zvířecích miláčků i kusových zásilek. Nabízíme odvoz k lékaři, za nákupy i zábavou, do zaměstnání, na letiště či nádraží.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957598
Brno, Lesná

Přeprava na letiště - Autobusová doprava DobroBus

Autobusová individuální přeprava tuzemská i zahraniční školy v přírodě, sportovní akce, tábory, přeprava na letiště, svatby, pohřby, poznávací zájezdy CK, okružní jízdy, transfery. Nabízíme přepravu invalidů i na elektrickém vozíku. Zajišťujeme bezbarierovou přepravu pro tělesně postižené, speciálně upravený autobus.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957596
Dobročovice 22

Státní zámek Lemberk, Jablonné v Podještědí

Státní zámek Lemberk, Jablonné v Podještědí, Nabídka prohlídky středověkého zámku. Natáčely se zde filmy Císařův pekař a Pekařův císař, Adolphe, Čert ví proč, Zvon Lukáš a Tajemství staré bambitky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957592
Jablonné v Podještědí
Sponzorované odkazy:

Státní hrad Bouzov - Hrady, zámky

Státní hrad Bouzov - Hrady, zámky, Hrad založený na přelomu 13. a 14. století, prohlášený v roce 1999 za národní kulturní památku. Podobu romantického sídla s cimbuřími, arkýři, střílnami a chrliči získal po rozsáhlé přestavbě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957588
Bouzov 8

Státní hrad Grabštejn

Nabídka prohlídky hradu. Hrad a zámek Grabštejn stojí na strmém ostrohu nedaleko údolí řeky Lužické Nisy. O době jeho založení se stále diskutuje. Dominantou nově vystavěného hradu i širokého okolí se stala vysoká a mohutná okrouhlá útočištná věž.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957586
Chotyně, Grabštejn

Zámek Jablonná

Neoklasicistní zámek byl postaven v první polovině 18. století. Zámecká budova je součástí barokního areálu sestávajícího z budovy zámku, poplužního dvora a parku. V roce 2005 jej koupila naše společnost, která zámek kompletně zrekonstruovala a umístila svou expozici.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957584
Neveklov, Jablonná 1

The Iron Gate Hotel & Suites

Hotel se nachází v historickém centru Prahy u Staroměstského náměstí v budově ze 14. století. Hostům nabízíme 48 luxusně zařízených pokojů z části zdobených původními historickými freskami. Pronájem prostor pro firemní i soukromé společenské akce, oslavy a večírky, semináře a školení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957582
Praha, Staré Město

Hotel Astory Plzeň

Nabízíme ubytování v centru Plzně, v blízkosti pivovaru, třech stadionů i kulturních památek. Pokoje hotelu jsou výjimečné jak prostorem, tak i luxusním vybavením a prosklenými koupelnami. Hotelová restaurace s českou kuchyní, wifi a SAT-TV na pokojích jsou samozřejmostí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957580
Plzeň, Východní Předměstí

Pytloun Hotel**** Harrachov

Nabízíme ubytování v horském hotelu. Pro rodiny s malými dětmi jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami, pro větší skupiny pak tří- až pětilůžkové pokoje či dva apartmány. Součástí většiny pokojů je balkón s venkovním posezením. Hotel nabízí školicí prostory a ubytování pro 150 osob.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957578
Harrachov

Planet Tours & Travel - poznávací zájezdy Asie, Čína, Tibet.

Planet Tours & Travel poznávací zájezdy Asie, Čína, Tibet. Provozujeme cestovní kancelář, která pořádá poznávací zájezdy především do zemí starých civilizací Asie. Nabízíme cesty do Číny, Tibetu, Mongolska, Ruska, Indie, Nepálu, Vietnamu, Kambodži, Laosu, Barmy, Arménie, Gruzie, Uzbekistánu, Srí Lanku, Filipíny, Malajsie a Indonésie.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957576
Praha, Nové Město
Sponzorované odkazy:

Cestovní kancelář FAMILY TOUR levné dovolené pro rodiny

Cestovní kancelář nabízí levné pobytové zájezdy do Itálie. Nabídka dovolené pro rodiny (Misano- prázdninový dům leží přímo u moře). Lyžařské zájezdy Alpy. Rakousko - Achenkirch, Achensee - Karlingerhof. Itálie - Pozza di Fassa - San Carlo. Švýcarsko - Adelboden - Alpenrose.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957574
Praha, Modřany

Cestovní kancelář ITALIA TRAVEL zájezdy do Itálie zimní a letní dovolená

Pojištěná CK, specializovaná na zájezdy do Itálie zimní a letní dovolená. Lyžařské zájezdy. Dolomiti superski, Passo Tonale, Pinzolo, Madonna di Campiglio, Monte Bondone, Paganella, Folgarida-Marilleva, Livigno. Děti zdarma, kvalitní ubytování v hotelu nebo v apartmánech. First minute zájezdy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4957572
Ostrava, Poruba

GEORGIA TAXI s.r.o. Taxislužby Karlovy Vary - dopravní přeprava.

Taxislužby - dopravní přeprava. Zajišťujeme přepravu osob. K dispozici máme limuzíny, mikrobusy a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006752
Karlovy Vary, Sedlec

Taxi Krnov - Jakub Horák Taxislužby, dopravní přeprava.

Profesionální taxislužba s kompletní nabídkou služeb pro zákazníka. Taxislužby - dopravní přeprava.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006583
Krnov, Pod Bezručovým vrchem

KURÝR TAXI, s.r.o. Praha, Chodov

KURÝR TAXI, s.r.o. Praha, Chodov. Provozjeme hybridní taxi, jezdíme ekologickými vozy značky Toyota, nabízíme i vozidla různých značek např. Superb, WW, Mercedes nebo vícemístné vozy. Dále nabízíme odvoz vozu a to non-stop. To vše na jednom místě s profesionálním přístupem i na fakturu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006507
Praha, Chodov

GRANTS YOU TAXI, s.r.o. Příbram VI-Březové Hory

Nabízíme taxi službu, smluvní přepravu osob, sos drink, asistenční službu a kurýrní servis. Vlastníme značky Škoda Superb II, Octavia II, Rapid a Renault Traffic pro 9 osob. Vozy jsou pravidelně servisované, vybavené klimatizací a bezpečnostními prvky, v každém vozidle je podsedák pro děti.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006419
Příbram VI-Březové Hory

Taxi služba Přeček Šenov

Taxi služba Přeček Šenov. Provozujeme taxislužbu. K dispozici máme 2 taxi auta. Nabízíme zvýhodněné ceny pro naše ubytované zákazníky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006337
Šenov

Dispečink Taxi Jetax Praha, Košíře

Dispečink Taxi Jetax Praha, Košíře. Jsme zprostředkovatelem osobní silniční motorové dopravy a přepravy osob po Praze.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006270
Praha, Košíře

TANGO Taxi Kladno

TANGO Taxi Kladno. Provozujeme taxi službu v rámci Kladna, celé republiky i zahraničí. Nabízíme také kurýrní služby. Odvezeme Váš vůz na určené stanoviště z důvodu náhlé indispozice. Poskytujeme také Drink Taxi a přistavení vozu v Kladně zdarma. Disponujeme také 7-místným vozem značky Ford pro vyzvedávání skupin.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006191
Kladno

CITY LINE Taxi Plzeň - dopravní přeprava

Jsme kvalitní a spolehlivá taxislužba nabízející široké spektrum služeb v individuální osobní dopravě. Kromě klasické taxislužby nabízíme také přepravu na letiště Václava Havla, dálkovou přepravu po celé ČR, kurýrní službu a autopůjčovnu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006134
Plzeň, Východní Předměstí
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >|