Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Cestovní kanceláře | Hotely, ubytování | Hrady a zámky | Přeprava letiště | Taxislužby

MODRÝ ANDĚL, s.r.o. taxi služby, odvoz vozu, letištní přeprava, přeprava osob

Zprostředkování taxi služby, odvoz vozu, letištní přeprava, přeprava osob po Praze a okolí. Rezervace přepravy nonstop telefonicky, přes mobilní aplikaci, online, SMS zprávou nebo emailem. Vysoká úroveň kvality a komfortu přepravy s třídou Business. Věrnostní program s řadou slev a výhod.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2006044
Praha, Libeň

Petr Vašíček Taxislužby - dopravní přeprava Brno, Černá Pole

Poskytuji taxislužbu v Brně o okolí. Jízdy pro firmy i širokou veřejnost. Dálkové jízdy po ČR i EU. Nový pohodlný vůz Škoda Octavia Combi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005907
Brno, Černá Pole

AutoWeiss-Taxi Uherský Brod - přeprava osob

Základní náplní naší práce je přeprava osob, doprava zaměstnanců do práce, doprava na mezinárodní letiště a zpět, přeprava na podnikové akce. Přepravíme pro vás zásilky. Zajistíme také drink servis. Nabízíme různá vozidla na zapůjčení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005779
Uherský Brod
Sponzorované odkazy:

Filip Ehrenberger - vnitrostátní a mezinárodní přeprava osob Děčín

Naše společnost se zabývá vnitrostátní a mezinárodní přepravou osob (v rámci České republiky a Evropy). Kapacita je do 8 osob. Služby poskytujeme pro cesty na jednotlivá evropská letiště či firemní služební cesty. Přepravujeme i drobné kusové zásilky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005603
Děčín IX-Bynov

Klatovská zeleň, s.r.o. osobní přepravy a dopravy mini busem Klatovy

Nabídka osobní přepravy a dopravy mini busem, kapacita až 8 osob, nebo Škodou Superb až 4 osoby. V autě k dispozici WiFi internet (na území ČR), přistavení zdarma. Vhodné pro služební a pracovní cesty, doprava na letiště, výstavy, dovolenou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005464
Klatovy II

BIGBEN TRAVEL, s.r.o. minivany, minibusy a autobusy

Nabízíme osobní přepravu osobními vozy vyšší třídy, minivany, minibusy a autobusy. Zajistíme dopravu z a na letiště Ruzyně i po celé ČR a EU. Disponujeme vozidly Mercedes-Benz Sprinter, Peugeot Expert, Volvo XC 70.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005374
Praha, Nusle

CARAVELLA - Přeprava osob, věcí a extra expresních zásilek

Přeprava osob, věcí a extra expresních zásilek po ČR a EU osobními vozy a mikrobusem 9 míst. Letištní a hotelové transfery, Airport taxi a kurýrní služby. Specializace na letištní, hotelovou a dálkovou přepravu firemních a obchodních partnerů a delegací. Smluvní ceny, spolehlivost, praxe.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005297
Havlíčkův Brod

DATA TRANS Ing. V. Šulc Praha, Vinohrady

Poskytujeme dopravní a přepravní služby. Přeprava osob minibusy, mikrobusy, autobusy, osobními vozy. Zajistíme transfery, okružní jízdy, výlety, školení, svatby, firemní akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005213
Praha, Vinohrady

Profi přeprava - Přeprava letiště Ostrava, Poruba

Přeprava letiště, Poskytujeme servis v oblasti osobních přepravních služeb v rámci ČR. Zajišťujeme kurýrní služby. Zaměřujeme se na dálkové jízdy a letištní přepravu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2001327
Ostrava, Poruba

Drive-servis Přeprava osob po Praze

Přeprava osob po Praze. Pokud se potřebujete dostat na letiště nebo z letiště, dopravit se na svatbu, rodinný večírek nebo některou jinou akci můžete využít kvalitních služeb profesionální převozní společnosti.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2001242
Praha, Újezd
Sponzorované odkazy:

Taxi Letiště s.r.o. Praha, Bubeneč

Smluvní přeprava osob na/z letiště Václava Havla po Praze a celé ČR. Spolehlivé, levné taxi, přeprava NONSTOP. Nabízíme dopravu do/z hotelu či na památky. Vozy jsou s klimatizací, čisté a servisované.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2001162
Praha, Bubeneč

Státní zámek Žleby

Státní zámek Žleby. Nabídka prohlídky historických expozic a přilehlého zámeckého parku. V prostorách zámku se natáčely pohádky Nejkrásnější hádanka a Kouzla králů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2001018
Žleby

Zámek Nový hrad Jimlín

Zámek Nový hrad Jimlín. Nabízíme prohlídku zámku. K dispozici je možnost pronájmu zámeckých prostor pro pořádání firemních, soukromých či kulturních akcí. Zajišťujeme občerstvení či rauty případně další cateringové služby. Poskytujeme také ubytování na zámku. Organizujeme církevní i civilní svatební obřady.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000921
Jimlín 220

Hrad Kašperk Kašperské Hory, Žlíbek 55

Hrad Kašperk Kašperské Hory, Žlíbek 55, Nabízíme návštěvu purkrabství s expozicí zaměřenou na hospodářský život na hradě. Ukážeme Vám zříceniny hradního paláce s erby držitelů hradu a východní věže s unikátní tapiserií. Součástí prohlídky je i přízemí východní věže a ukázka pracovních nástrojů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000845
Kašperské Hory, Žlíbek 55

Státní hrad Krakovec

Státní hrad Krakovec. Nabídka prohlídky gotické zříceniny hradu. Natáčely se zde filmy Ať žijí duchové! a Princ a Večernice. Možnost uspořádání svateb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000797
Krakovec 4

Státní hrad Křivoklát

Nabídka prohlídky hradu. Křivoklát je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších hradů českých knížat a králů, jehož počátky sahají do 12. století. Natáčely se zde film Noc na Karlštejně, Tři veteráni, Jak se budí princezny, Johanka z Arku a Tři mušketýři. Možnost ubytování a pořádání svateb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000595
Křivoklát 47

Státní zámek Hluboká nad Vltavou

Státní zámek Hluboká nad Vltavou. Nabídka prohlídky historických zámeckých expozic. Zámek Hluboká byl původně založen jako strážný hrad v polovině 13. století českými králi a jako královský majetek byl dáván často do zástavy. Možnost pořádání svateb, kulturních a společenských akcí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000427
Hluboká nad Vltavou

Státní zámek Lednice

Státní zámek Lednice. Nabídka prohlídky historických zámeckých expozic. První historická zpráva o této lokalitě pochází až z roku 1222. Již tehdy zde patrně stála gotická tvrz s dvorcem, kterou roku 1249 český král Václav I. propůjčil rakouskému šlechtici Sigfriedu Sirotkovi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000356
Lednice

Hrad Kost Mladějov

Hrad Kost Mladějov. Provoz hradu s nabídkou prohlídek a ubytování v apartmánu pro 4 osoby s uzavřenou zahradou. Nabízíme pronájem historických prostor pro firemní a zahradní akce či filmování s možností dalších služeb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000283
Mladějov

Státní hrad Pernštejn

Státní hrad Pernštejn. V místech, kde se řeka Svratka zakusuje do skalnatých vrcholů Českomoravské vysočiny, byla ve 13. století započata stavba mohutného hradu. Hrad si dodnes zachoval svojí pozdně gotickou až renesanční tvář. Natáčely se zde filmy Návštěvníci, Jak se budí princezny i Čert ví proč.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2000185
Nedvědice, Pernštejn
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >|