Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Cestovní kanceláře | Hotely, ubytování | Hrady a zámky | Přeprava letiště | Taxislužby

Státní hrad Zvíkov Zvíkovské Podhradí 1

Státní hrad Zvíkov Zvíkovské Podhradí 1. Nabídka prohlídky hradu. Historie hradu Zvíkova je od počátku spjata s královským rodem Přemyslovců. V létě se zde například odehrávají divadelní nebo šermířská představení. První krok k založení pravděpodobně uskutečnil Přemysl Otakar I. roku 1226.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493122
Zvíkovské Podhradí 1

Hrad Žebrák Točník 1

Hrad Žebrák Točník 1. Nabídka prohlídky zříceniny hradu. Máte možnost navštívit i hlavní žebráckou věž, kde je krásný kruhový výhled nejen na horní hrad Točník, ale i do blízkého a širokého okolí
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493052
Točník 1

Státní zámek Vranov nad Dyjí

Státní zámek Vranov nad Dyjí. Nabídka prohlídky zámku. Zámek patří k nejpozoruhodnějším světským stavbám středoevropského baroka.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1492951
Vranov nad Dyjí
Sponzorované odkazy:

Státní zámek Jaroměřice nad Rokytnou

Zámek vznikl v období 1. pol. 18. stol.. Nabídka prohlídek barokního zámku, na kterém se natáčely filmy Červený bedrník, Andělská tvář nebo Nehynoucí láska.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1492834
Jaroměřice nad Rokytnou

Státní zámek Buchlovice

Nabídka prohlídky barokního zámku, na kterém se natáčela pohádka Čertova nevěsta. Zámek je vystavěn ve stylu italského baroka podle projektu Domenica Martinelliho a jde o jeden z nejkrásnějších komplexů svého druhu u nás. Zámek byl dostavěn roku 1707.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1492792
Buchlovice

Klášter Sázava - Hrady, zámky

Hrady, zámky. Nabídka prohlídky zámecké expozice bývalého mužského kláštera. Jedná se o poutní místo ke sv. Prokopovi s pořádáním bohoslužeb. Možnost pořádání svateb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1492704
Sázava, Černé Budy

Státní zámek Mnichovo Hradiště - Hrady, zámky

Hrady, zámky. Nabídka prohlídky historické expozice státního zámku a přilehlé zámecké zahrady s lapidáriem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1492558
Mnichovo Hradiště

Státní hrad Karlštejn - Hrady, zámky

Hrad Karlštejn založený v roce 1348 zaujímá mezi českými hrady zcela výjimečné postavení. Nabídka prohlídky gotického hradu, který byl vybudován českým králem a římským císařem Karlem IV. jako místo pro uložení královských pokladů, především sbírek svatých relikvií a říšských korunovačních klenotů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1492454
Karlštejn 172

Státní zámek Slatiňany - Hrady, zámky - kultura

Nabídka prohlídky zámku a zámeckého parku. Možnost navštívit zámecké arboretum a rosarium. Natáčel se zde seriál Slavné historky zbojnické. První písemné informace o původní tvrzi pocházejí z konce 13. století, když ji v roce 1294 vlastnil František ze Slatiňan.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1314658
Slatiňany

Zámek a zámecký park Plzeň, Křimice

Zámek stojí na místě bývalé tvrze. Byl postaven v barokním slohu v roce 1732. Celý areál je využíván ke kulturním účelům. V létě zde probíhají zámecké slavnosti, divadlo, letní kino, dětské dny a setkání seniorů. Možnost pořádání svateb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1314510
Plzeň, Křimice
Sponzorované odkazy:

Zámek Stráž nad Nežárkou

Naleznete u nás restaurovaný historický hrad a zámek s možností prohlídek. Provádíme svatební obřady. Nabízíme akce zámek plný hudby a vánoční koncerty. Zajišťujeme expozici Emy Destinnové i operní pěvkyně Jarmily Novotné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1281987
Stráž nad Nežárkou

Barokní zámek, Zámek Mlázovy

Barokní zámek byl postaven roku 1721 na místě tvrze ze 14. století. Zámek s gotickým kostelem, klasicistní farou a sochou sv. Jana Nepomuckého tvoří hodnotný celek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 951372
Kolinec

Slezskoostravský hrad

První písemná zmínka o existenci Slezskoostravského hradu se vztahuje k 2. srpnu 1297. V současnosti pořádáme různé výstavy, expozice a prohlídkové akce pro děti i dospělé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 918822
Ostrava, Slezská Ostrava

Barokní zámek Dětenice

Nabídka prohlídky pozdně barokního zámku. Zajišťujeme svatební obřady včetně hostiny, firemní akce, koncerty, plesy nebo divadelní představení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 683974
Dětenice 1

Zámek Loučeň

Zámek s původními interiéry obklopuje rozlehlý anglický park. Výlet na Loučeň si užijí nejen děti, ale i rodiče. Park láká malé i velké nejen k toulkám v přírodě, ale i k pořádné legraci v 11 labyrintech a bludištích. Komorníka Jeho Jasnosti, knížete či kněžnu potkáte při kostýmovaných prohlídkách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 683834
Loučeň

Zámek Hrádek, s.r.o.

Renesanční zámek se zámeckým parkem s barokní kompozicí a kaplí Sv. Valburgy. První zmínka o Hrádku pochází z roku 1298. Jedná se o starodávné šlechtické sídlo.

Státní Zámek Židlochovice

Zámek Židlochovice patří k nejzachovalejším loveckým zámkům Evropy a společně s historickými bažantnicemi a oborami pro vysokou zvěř vytváří ojedinělý lovecký komplex, navazující na staletou mysliveckou tradici tohoto území.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 745
Židlochovice

Zámek Boskovice

Empírový zámek můžete navštívit jako historickou památku, či prostory využít pro svatební obřad, recepce a bankety pro 100 osob, koncerty a výstavy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 743
Boskovice

Hrad a zámek Staré Hrady

Nabízíme rady a tipy kam na výlet s dětmi a školní výlety, vyberete si denní i noční prohlídky pohádkového hradu a zámku. Najdete u nás pohádkovou zámeckou půdu i pohádkové hradní sklepení plné pohádkových bytostí, ale i krásné zámecké interiéry s bohatou výbavou. Rodinné výlety pro děti i dospělé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 741
Staré Hrady

Zámek Rychnov nad Kněžnou

Expozice zámku nabízí obrazárnu, historický nábytek, porcelán, sbírky zbraní a také sklo z kolowratských skláren.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 739
Rychnov nad Kněžnou
|< < 1 2