Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Cestovní kanceláře | Hotely, ubytování | Hrady a zámky | Přeprava letiště | Taxislužby

Osobni-transport - Přeprava na letiště

Osobní přeprava pro Ostravu a okolí klimatizovaným vozem Berlingo III (1-4 osoby). Jezdíme pro firmy i jednotlivce na letiště, nádraží, služební cesty, lázeňské pobyty a dovolené. Přeprava možná po celé ČR. Kurýrní služby.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494110
Ostrava, Přívoz

Partigal, s.r.o. Přeprava osob na letiště, do hotelů, přepravu zaměstnanců

Přeprava osob na letiště, do hotelů, přepravu zaměstnanců firem, okružní jízdy, pravidelné přepravy, individuální přepravy a přeprava na hory a jiné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494024
Nové Město nad Metují

Pavel Křenek - Nabízíme osobní přepravu v Ostravě

Nabízíme osobní přepravu v Ostravě a okolí, ale také po celé ČR. Naše osobní přeprava funguje non-stop. Nabízíme také drink servis, odvoz na letiště a nádraží, rozvoz společenských akcí a svateb. Naše služby jsou levné a na profesionální úrovni.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493922
Ostrava, Poruba
Sponzorované odkazy:

PRIMA TAXI Opava, Kylešovice

PRIMA TAXI Opava, Kylešovice, non-stop taxislužby. K dispozici máme vozy Škoda Superb a Octavia. Poskytujeme služby drink-servis. Zajišťujeme přepravní služby, transfery na letiště, nádraží nebo do nočních klubů. Nabízíme smluvní ceny, diskrétnost a spolehlivost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493734
Opava, Kylešovice

Autoslužba TAXI Plzeň

Poskytujeme taxi, kurýrní, odtahové služby, drink servis. Zajišťujeme odvoz na letiště.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493607
Plzeň, Jižní Předměstí

Zdeněk Králíček - Přeprava osob osobními vozy a mikrobusy na letiště, do hotelů

Přeprava osob osobními vozy a mikrobusy na letiště, do hotelů, na veletrhy v ČR i EU. Přeprava nákladu dodávkovými vozy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493456
Držovice

CEDAZ, spol. s r.o. přepravu z nebo na letiště Praha

Provozujeme nepřetržitou osobní minibusovou přepravu z nebo na letiště Praha Ruzyně podle objednávky zákazníka na našem dispečinku nebo web stránkách. Zajišťujeme také pravidelnou linkovou dopravu mezi letištěm a centrem města.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493326
Praha

MINIBUSY - Václav Sedlák Plzeň, Skvrňany

Minibusy, mikrobusy, autobusová doprava. Naším zaměřením je osobní přeprava minibusy a mikrobusy pro firmy, CK a kluby.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1493202
Plzeň, Skvrňany

Autopůjčovna Kladno - půjčovna osobních automobilů, mikrobusů

Provozujeme půjčovnu osobních automobilů, mikrobusů či minibusů pro 5-9 osob. Nabízíme přepravu osob na letiště a zpět.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1380576
Kladno

Brno transport Vávra - osobní přeprava, transfery na letiště

Nabízíme dopravní služby nonstop - přeprava osob: osobní přeprava, transfery na letiště Brno - Wien, Praha aj. Dále nabízíme dopravu na svatby, taxi, VIP limuzíny, slevy pro firemní zákazníky, hovoříme AJ, NJ, IT. Akceptujeme platební karty, PayPal. WiFi, USB, 230V, app zdarma. Mercedes S class, E.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1282080
Brno, Štýřice
Sponzorované odkazy:

HAKSE, s.r.o. odvozy, transfery, na letiště, na dovolenou

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob mikrobusy 8 + 1 a 14 + 1. Zajistíme odvozy, transfery, na letiště, na dovolenou, přepravu sportovních týmů, svateb, pracovních kolektivů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 951515
Brno, Holásky

Express Personal Transport, s.r.o. - přeprava osob na i z letiště

Nabízíme přepravu osob na i z letiště v ČR a v Evropě. Zajistíme dle potřeby mikrobusovou nebo autobusovou dopravu v rámci celé Evropy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 918920
Olomouc, Nová Ulice

Zajišťujeme přepravu letiště, TAVOČER, s.r.o.

Zajišťujeme přepravu a dopravu osob mikrobusy na letiště, okružní jízdy, pravidelné, individuální přepravy a přepravu na hory.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 684460
Praha, Vršovice

Dopravní servis, transfer na mezinárodní letiště

Zajišťujeme dopravní servis, zejména pro firmy - transfer na mezinárodní letiště. Přepravujeme osoby i zásilky po České republice i Evropské unii - limuzínami.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 684275
Brno, Staré Brno

TAXI Transport

Provozujeme taxi službu, drink taxi - odvoz vozu. Nabízíme přepravu osob a malých zásilek. Přeprava osob na i z letiště Praha, obchodní jednání, večírky, oslavy a jiné. Naší předností je spolehlivost a odpovědnost. K dispozici je dětská autosedačka nebo podsedák. Možnost platby kreditní kartou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 804
Kladno, Kročehlavy

Transport Airport Prague

Poskytujeme přepravu osob z letiště Václava Havla i na letiště osobními automobily, mikrobusy a autobusy. Zařídíme odvoz osob po České republice i zahraničí moderními autobusy, minibusy i osobními vozy. Zajistíme i okružní jízdy Prahou. Všechny naše vozy prochází pravidelnými servisními kontrolami.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 802
Praha, Vršovice

Buscentrum dopravní společnost, s.r.o.

Dopravní společnost nabízí osobní, autobusovou, kongresovou, tuzemskou i zahraniční zájezdovou dopravu a transport z letiště. Maximální důraz je samozřejmě také kladen na spolehlivost, bezpečnost, čistotu, oblečení a flexibilitu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 800
Praha, Sedlec

KevinTaxi

Nabídka taxislužby a smluvní přepravy osob. Zajištění přepravy vozem ŠKODA SUPERB COMBI vybaveným klimatizací a navigací. Transfer na i z letiště, přeprava kusových zásilek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 798
Králův Dvůr

Taxi 3nec

Zaměřujeme se na přepravu osob, přepravu na i z letiště, firemní přepravu s možností platby na fakturu či přepravu osob se speciálními požadavky. Poskytujeme také služby drink taxi včetně odvozu vozu. Nabízíme on-line rezervaci.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 796
Třinec, Staré Město
|< < 1 2