Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Cestovní kanceláře | Hotely, ubytování | Hrady a zámky | Přeprava letiště | Taxislužby

Petr Vašíček Taxislužby - dopravní přeprava Brno, Černá Pole

Poskytuji taxislužbu v Brně o okolí. Jízdy pro firmy i širokou veřejnost. Dálkové jízdy po ČR i EU. Nový pohodlný vůz Škoda Octavia Combi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2005907
Brno, Černá Pole

Drink & drive odvezeme vás vaším vozem Brno, Žabovřesky

Drink drive služba. Provozujeme drink taxi, drink and drive, službu drink asistence, pick up servis a osobní řidič. Nabízíme odvoz aut z večírků, rautů a oslav i s řidičem, když vám alkohol nedovolí řídit. Dále poskytujeme služby osobního řidiče - pronájem osobních řidičů ve městě, ČR i zahraničí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1495349
Brno, Žabovřesky

STEEL TAXI Šumperk

Výhodná taxi přeprava po Šumperku a okolí. Pevné ceny na dálkové jízdy, bezpečná přeprava dětí i domácích zvířat.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1495172
Šumperk
Sponzorované odkazy:

Taxi Příbram Karel Jelínek - Nonstop taxislužba

Nonstop taxislužba. Nabízíme službu SOS drink. Přepravu kusových zásilek. Přepravu osob vícemístnými mikrobusy nebo minibusem až pro 16 osob. Letištní transfery. Rychle, spolehlivě a bezpečně Vás dovezeme kamkoli nejen na území ČR, ale i celé EU.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1495068
Příbram VIII

TAXI Budějovice, s.r.o.

Jsme zavedená taxislužba s dlouholetou praxí v jihočeském regionu. Přistavení vozu 24 hodin denně. Zajišťujeme rozvoz po celé Evropě. Nabízíme odvez Vašeho auto, pokud si netroufáte řídit sami. Pronajímáme řidiče.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494954
České Budějovice 2

TAXI Brno - MOBILE 800

Provoz non-stop taxi služby v Brně a celé republice nebo do zahraničí, volání zdarma - spojení přímo do vozu taxislužby. Přistavení vozu zdarma. Provozujeme přepravu osob, přepravu Vašeho vozu, i menších zásilek. Všechny naše vozy jsou klimatizovány. Profesionální přístup.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494610
Brno

MODRÝ ANDĚL, s.r.o. Taxislužby - dopravní přeprava

Zprostředkování taxi služby, odvoz vozu, letištní přeprava, přeprava osob po Praze a okolí. Rezervace přepravy nonstop telefonicky, přes mobilní aplikaci, online, SMS zprávou nebo emailem. Vysoká úroveň kvality a komfortu přepravy s třídou Business. Věrnostní program s řadou slev a výhod.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494545
Praha, Čakovice

City Taxi Olomouc - Taxi služba v Olomouci

Taxi služba zajišťující přepravu v Olomouci i mimo region Olomouc. Help Drink (Drink servis), expresní přeprava zásilek. Non-stop dispečink. Bez nočního příplatku. Stanoviště taxi najdete u hlavního a autobusového nádraží a u OD Timpo.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494466
Olomouc

Taxi Prostějov Hromek - luxusními vozy

Zajišťujeme taxi služby luxusními vozy s klimatizací vybavenými multimediálním zařízením - Škoda Octavia III , Audi A4 a Volkswagen Passat. Přepravujeme na letiště Václava Havla Praha, Brno Slatina, Ostrava Mošnov, Bratislava M.R. Štefánika, Vídeň Schwechat. Drink servis - dopravíme Vás i Váš vůz.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494395
Prostějov, Domamyslice

Radio TAXI Hájek - taxislužba Benešov

Profesionální taxislužba nonstop. Přeprava osob a cyklistů po okrese Benešov. Poskytujeme služby řidiče, drink servis, kurýrní služby, rychlý, levný a bezpečný odvoz. Pro firmy platba fakturou, akceptujeme i platební karty (vybrané vozy). Možnost přepravy minibusem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1494313
Benešov
Sponzorované odkazy:

PROFITAXI Praha - taxi služba, Nonstop provoz v Praze

Profesionální taxi služba. Nonstop provoz. Výběr vozidel dle přání klienta. Služby na fakturu a vouchery, možnost platby kartou. Dále poskytujeme VIP servis, busy, mikrobusy, dodávkovou službu. Přistavení vozu zdarma do 3-10 minut. Hovoříme anglicky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1282184
Praha, Modřany

Alfa taxi, s.r.o. převozy vozíčkářů, letištní transfery, pro firmy

Nabízíme non-stop taxi přepravu i mimo region Olomouc s bohatým věrnostním programem, radiodispečink 24 hodin denně. Poskytujeme Help-Drink, převozy vozíčkářů, letištní transfery, pro firmy platba na fakturu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 951652
Olomouc

Taxi Venuše Ostrava, non-stop taxi

Taxi, osobní přeprava, non-stop taxi, služby již 20 let. Přeprava osob klimatizovanými vozy nejen po celé České republice. Možnost využití druhého řidiče - drink servis. Objednávky on-line. Působiště Ostrava-Jih, Hrabůvka, Dubina a letiště Mošnov. Přeprava až 6 osob, přeprava menších nákladů
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 919090
Ostrava, Hrabůvka

Taxi U Helbicha, Taxislužby - dopravní přeprava

Naše společnost zajišťuje kvalitní a cenově dostupnou taxislužbu, zejména po Ostravě a okolí, s možností odvozu do jiných částí republiky, i do zahraničí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 684879
Ostrava, Zábřeh

Eurol taxi Olomouc - doprava na letiště, nákladní taxi

Taxi služba zajišťující přepravu v Olomouci i po celé České republice a Evropě. Volání zdarma nonstop na zelenou linku. Poskytujeme odvoz vozu (AD) - drink Servis, služební cesty pro podniky a podnikatele, dopravu na letiště, nákladní taxi - převoz drobného zboží.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 684740
Olomouc

Impuls Taxi Brno

Osobní nonstop taxislužba. Radio dispečink. Nabízíme našim zákazníkům kvalitní non - stop servis zahrnující i jízdy mimo ČR. Poskytujeme možnost fakturace a předobjednávek. Profesionální přístup řidičů. Možnost objednávat taxi emailem přes náš web.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 757
Brno-město

City Taxi Brno

Jsme zavedená brněnská taxislužba se spolehlivými řidiči, vysokou kvalitou služeb a krátkými dojezdovými časy. Zajišťujeme přepravu osob, Airport taxi, taxi pro firmy, senior taxi, taxi pro sedm osob a další mnohé služby. Objednávat můžete přes telefon, mobilní aplikaci, SMS, či web.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 755
Brno-město

TOP1TAXI

Provozujeme spolehlivou taxi službu v Brně a okolí. Nabízíme svým klientům kvalitní dopravu, přepravu pro firmy, děti, seniory. Rychlé přistavení a odvoz. Garance nízké ceny. Poskytujeme rovněž drink taxi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 753
Brno, Zábrdovice

NEJLEVNĚJŠÍ TAXI

Nabízíme taxislužby. Garantujeme ochranu proti předražení. Jezdíme s ohledem na vaši bezpečnost a pohodlí. Jízdy monitorujeme přes GPS s možností zpětné rekonstrukce. Mobilní aplikace Android, Iphone, Windows pro objednání. Na mapě se ihned zobrazí taxi, které pro vás jede.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 751
Praha, Košíře

AAA TAXI

Spolehlivé taxi po Praze. Rychlé přistavení vozu a odvoz. Snadné objednání taxi pomocí mobilní aplikace. Orientační cenu jízdy se dozvíte předem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 749
Praha, Dejvice
|< < 1 2